TADİLAT-DEKORASYON

Anahtar teslim tadilat hizmetlerimiz sayesinde evlerinizi yepyeni bir yaşam alanlarına çevirmekteyiz. Yaşam alanlarınız firmamız açısından büyük önem taşımaktadır. Sizlerin huzurlu ve mutlu bir ortamda yaşamanıza olanak sağlama amacı güden bir işletme olarak gerek işçiliğimiz gerekse kullandığımız malzemelerimiz hususunda kaliteden ödün vermemekteyiz. Kadıköy, Üsküdar ve Ümraniye ile civar semtlerinde sunmuş olduğumuz anahtar teslim tadilat hizmeti ile yapı sektöründe önemli bir yer edinmiş bulunmaktayız. Sizler huzur içerisinde yaşamınıza devam ederken, bizler de müşteri portföyümüze bir yenisini eklemenin haklı gururunu yaşamaktayız. Firmamızdan aldığınız hizmetler garantili olup, uzun ömürlü yeni bir yaşam alanlarına kavuşmanız için hizmet vermekteyiz.


Anahtar teslim tadilat işlemlerinde adreslerinizden bir süre uzak kalmanız gerekmektedir. Bunun için evinizde yapılacak tüm hizmetler hususunda bir anlaşmaya varıldıktan sonra sizlere teslim edeceğimiz tarihte anahtarlarınızı elinize vermekteyiz. Uzun süreli ve sizleri mağdur edecek derecede bir hizmet sunmamamız sebebi ile yapı sektörü içerisinde rakiplerimizden ayrı tutulduğumuz açık bir gerçektir. Evlerinizde mutfaklarınızdan, banyolarınıza, elektrik tesisatınızdan, su tesisatınıza ve ısıtma tesisatınıza kadar yepyeni ve kaliteli malzemelerle işlemlerini gerçekleştiren deneyimli ustalarımız sayesinde hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizdeki çeşitlilik sayesinde sizler evinizi ilk gördüğünüz anda gözlerinize dahi inanamayacak bir konuma gelmektesiniz.


Anahtar teslim tadilat işlemleri için firmamızdan almak istediğiniz her hizmetin bedeli ayrı ayrı hesaplanacaktır. Totelde hesaplanan hizmet bedeli ile ilgili olarak firmamızın avantajlı fiyat koşullarından ve cazip ödeme şartlarından yararlanmak ise sadece size kalmaktadır. Rakiplerimiz içerisinde en iyi fiyat garantisi sunan bir işletme olarak hizmet vermekteyiz. Fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiye firma yetkililerimizden ulaşmanız mümkün olmaktadır. Evinizin tamamı ile ilgili bir hizmet talebiniz bulunmuyor ve bir bölümü için anahtar teslim tadilat hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bu durumu yetkililerimizle görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır. Böyle bir durumda evinizden başka bir yere gitmeden sizlerin gözlemleri altında evinizin hangi alanında tadilat yapılmasını istiyorsanız o alanda çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Evlerinizde sizlere hizmet veren ustalarımızın güvenilir kişiler olması hususu ile gözünüz kapalı bir şekilde evinizin kapılarını ardına kadar açabilirsiniz.