Taşyünü asma tavanların en önemli avantajı aydınlatma işlemini en iyi sağlayan uygulama olmasıdır. Firmamız bu konuda uzman olan personellerle hizmet vermekte olduğundan aydınlatmaların mükemmel derecede sağlanması imkânını sunmaktayız. Uygulama yapılacak alanlardaki nem oranları baz alınarak sağlıklı bir uygulama gerçekleştirilmesi adına uygun plakalar kullanılarak işlem yapılmaktadır. Taş yününün bileşenleri, bazal taşının toz hali, kimyasallar, geri dönüşümlü maddelerdir. Tüm bu bileşenler yüksek ısıda eritildikten sonra farklı boyutlardaki kalıplara dökülmekte ve ilgili malzemeler elde edilmektedir. Elde edilen bu ürünler sağlık açısından herhangi bir tehlike oluşturmadığı gibi hepsi kalite belgeli olmaktadır. Ürünlerimizin kalitelerini çıplak gözle dahi görmeniz mümkün olmaktadır.

Taşyünü asma tavan uygulaması yapıldıktan sonra tavanda olası gerçekleşecek hasarlara karşı kolaylıkla tadilat yapılmasına imkân vermektedir. Ürünlerin uygulaması basit ve pratiktir. Nakliye hususunda taşıması kolay olan malzemeler olması sebebi ile nakliyesinde hiçbir sıkıntı olmamaktadır. Firmamız tarafından talep edeceğiniz bu uygulamaları uygun fiyatlarla ve yüksek kalitede sahip olma imkânı bulmaktasınız. Sektörde bulunan diğer firmaların ürünlerin taklitlerini içeren malzemelerden üretilmesi sebebi ile yapılan uygulamalar sonucunda verim alınmadığı açık bir gerçektir. Bu sebeple sektörde bulunan firmalar içerisinden hizmet alacağınız firmayı doğru olarak seçmeniz önem arz etmektedir. Firmamız hizmet kalitesinden ödün vermeyen ve işlemlerinde garanti veren bir firma olarak çoğu müşteri tarafından tercih edilmektedir.

Taşyünü asma tavan yangına karşı korumalı olup, istenildiği takdirde farklı renklerle boyanma imkânı sunmaktadır. Bu tarz bir asma tavan uygulaması yapılması halinde hem şıklığı, hem ferahlığı bir arada yaşarken, dış ortamlardan gelebilecek olan ses ve gürültünün önüne geçmiş olacaksınız hem de ısı yalıtımı sağlamış olacaksınız. Firmamızdan sağlayacağınız hizmetlerde uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Sizler de ürün ve hizmetlerimizi görmek, firmamızdan hizmet almak isterseniz sizleri de ürünlerimiz ve hizmetlerimizle tanışmak üzere firmamıza bekleriz. Firma yetkililerimiz uygulamalarımız hakkında sizlere merak ettiğiniz tüm konular ile ilgili olarak yeterli bilgi akışını sağlamaktadır. Sağlığını düşünen her müşterimizin firmamızdan hizmet aldığı açık ve nettir. Sizler de hem sağlıklı hem de uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanmak için vakit kaybetmemelisiniz.