Stropiyer uygulaması alçıpan görünümüne sahip olan ancak poliüretan köpük malzemelerden üretilmiş olan, montajı pratik olan bir uygulamadır. Firmamız bu uygulama konusunda İstanbul ili Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar ilçelerinde de hizmet vermektedir. Hizmet ağının bu denli geniş olması firmamızın güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmasının açık bir göstergesidir. Tecrübelerine dayanarak yıllardır yapı sektöründe boy gösteren bir işletme olmamız geniş bir müşteri ağına sahip olmamızı sağlamıştır. Firmamızdan hizmet almak isteyen tüm müşterilerimiz mesai saatlerimiz içerisinde her daim bizlere ulaşabilmektedirler. Dekorasyon konusunda meraklı olan tüm müşterilerimiz firmamızdan hizmet almak üzere gerek web sitemiz üzerinden gerekse adreslerimize ulaşım sağlayarak bizlere ulaşmaktadır.

Stropiyer uygulaması yapılırken konutlarınızda herhangi bir hasar meydana gelmemektedir. Uygulamanın gerçekleştirileceği alanda alçı malzemesi kullanılmadığı için tüm eşyalarınız yerli yerindeyken de işlem yapılabilmektedir. Malzemelerin ortam ölçülerine uygun hale getirilmesi için yapılan kesim işlemleri için makul bir alanda kesimler gerçekleştirildiğinde bulunulan ortamda herhangi bir pislik oluşmayacaktır. Stropiyer uygulaması için kullanılan malzemeler istenildiği takdirde boyanabilir niteliktedir. Evinizde badana yaparken dilerseniz bu ürünü de boyayabilirsiniz. Hafif bir malzeme olması sebebi ile kolaylıkla taşınabilir ve montajı yapılabilir. Bu ürün su ve nemli ortamlarda da kullanılabilme özelliği sebebi ile banyo gibi ıslak zeminlerde de uygulanabilmektedir. Yangına dayanıklı olması sebebi ile kolay bir şekilde yanmaya maruz kalmamaktadır.

Stropiyer uygulamaları gerçekleştirilirken konusunda uzman olan ustalarımız evlerinizde çok zaman harcamamaktadır. Pratik bir uygulama olması sebebi ile kısa bir süre zarfında uygulama gerçekleştirilerek sizlere yeni evinizin şık ve dekoratif görüntüsünde yaşama imkânı sunulmaktadır. Stropiyer malzemenin uygulaması yapılırken evlerinizin duvarlarında herhangi bir tahribat yapılmadan uygulama gerçekleştirilmektedir. Ürünün zamanla sararacağı düşüncesi ile bu uygulamadan uzak kalan müşterilerimize sararma yapmayacağı hususunda garanti verilmektedir. Malzemeye uygun yapıştırıcılar yardımı ile kolaylıkla her zemine yapıştırmak mümkün olmaktadır. Zamanla desenlerinden sıkıldığınız stropiyerleri istediğiniz her an kendi çabanız ile sökmeniz mümkün olmaktadır. Montajı gibi sökülmesi de oldukça basit bir uygulama olması sebebi ile yeni modellerde olan ürünlerle değiştirme amacı ile söküm işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Stropiyer uygulaması hizmetlerimizde de firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkürü bir borç biliriz.