Petek asma tavan bu ismini bir bal peteğine benzemesinden almaktadır. Bu uygulamanın kullanıcıya olan avantajları oldukça fazladır. Özellikle olası bir yangın halinde ortamda bulunan dumanın tavanın dışına çıkmasını sağlamaktadır. Dayanıklı bir malzemedir, kolay kolay yıpranmaz ve değişim gerektirmez. Son yılların en modern uygulamaları arasında yer alması sebebi ile gerek özel işyerlerinde gerekse kamu iş yerlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Firmamızın bu hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimizin büyük bir çoğunluğu firmamızın referanslarından yola çıkarak firmamız ile tanışmakta ve alacakları hizmetler hususunda bir nebze de olsa fikir sahibi olarak güven ve huzurla hizmet almaktadırlar. Yapılan işin hakkını veren tecrübeli ustalarımız sayesinde garantili bir hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Petek asma tavan istenilen çeşitte aydınlatma araçları kullanılarak alışılagelmiş aydınlatmanın dışına çıkmanız sağlanmaktadır. Ürünlerimizin ve hizmet çeşitliliğimizin sektördeki diğer yapı firmalarından çok daha farklı ve geniş olması sebebi ile müşterilerimizin tercih sebebi olmaya devam etmekteyiz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hususunda tüm detaylara web sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkün olmaktadır. Bir firma için önemli olan değerlerin içerisinde olmazsa olmazı müşteri memnuniyetidir. Bu prensibi benimseyememiş olan firmaların zamanla kör olmaya yüz tuttukları açık bir gerçektir. Bu durumun bilincinde olan firma yetkililerimiz ve personelimiz özverili çalışmaları neticesinde kaliteli ve garantili hizmetleri ile müşterilerde memnuniyet yaratmanın yanı sıra müşterilerin gönüllerini fethetmektedirler.

Petek asma tavan hafif bir malzeme olması sebebi ile tavanlara ekstra yük bindirmemektedir. Firmamız bu uygulamayı gerçekleştirdiği tren ve metro istasyonları, ofis ortamları, alışveriş merkezleri, havuzlar, restoran, kafe ve havaalanlarında ürünün bu özelliğini vurgulamaktadır. Genel olarak varılmış olan ön yargının da bu sayede önüne geçilmesi sağlanmış olmaktadır. Ürünün montajı ve yerinden sökülmesi oldukça pratik olmaktadır. Montaj için çok büyük bir zaman dilimine ihtiyaç duyulmamaktadır. Isı ve ses kaybının önüne geçecek nitelikte olan petek asma tavanlar ofis ortamlarında tercih edilme sebebini oluşturmaktadır. Tavanda bulunan havalandırma kanalları, elektrik tesisatları, sıhhi tesisatlar gibi teçhizatlarda olası bir hasar durumunda bu alanlara ulaşım oldukça basit olması sebebi ile acil müdahalelere izin veren bir yapı olarak kullanıcıya avantaj sağlamaktadır.