Ofis bölme sistemleri firmamızca uygulanan hizmetlerimizden bir diğerini oluşturmaktadır. Tek kat üzerine tabiri caizse bir düğün salonu gibi duvarları olmayan bir alanda kurulmuş olan ofis katlarında, gerek toplantı odası, gerek çağrı merkezi odası, gerekse müdür ve müdür yardımcılarına özel oda hazırlanması amacına hizmet eden sistemler oldukça önem taşımaktadır. İlk etapta yapılan maliyet hesaplamaları şirketlerin bazen ihtiyaçlarını ertelemelerine sahip oldukları alanlara uyum sağlamalarına sebebiyet vermektedir. Ancak şirketlerin bütçeleri genişledikçe ihtiyaçları hususunda ofislerine değişiklik yapma kararı almaktadırlar. Firmamız bu tarz durumlarda imdadınıza yetişen bir işletme olarak geniş ürün ve uygulama yelpazesi ile dilediğiniz şekilde ofis bölme sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirmektedir.

Ofis bölme sistemleri olarak kullanılan farklı birçok malzeme bulunmaktadır. Bunlar cam malzeme, alçı duvar malzemesi, alüminyum malzeme olarak sayılabilir. Cam bölme olarak talep edilen sistemlerin kurulumu oldukça basit olup, kullanım ömürleri bir hayli fazla olmaktadır. Bu sistemin avantajı ise ofis iç kısmı ile bağlantının koparılmaması, ışığın dış ortamdan rahatlıkla alınması olarak sayılabilir. Ses geçirmez niteliklerdeki cam bölmelerin kullanılması halinde de özellikle çağrı merkezi için oluşturulmuş olan alanlarda dış ortama sesin gitmesi engellenebilmektedir. Gürültülü bir ortamı sessiz sakin bir çalışma ortamına çevirmek isteyenler firmamız ile iletişim kurarak ses yalıtımlı bir uygulama talep etmektedirler.

Ofis bölme sistemlerinde cam bölmeler üzerine montajı yapılacak olan jakuziler ise ofislerde toplantı veya mülakat odaları için kullanılmaktadır. Bu sistemlerle dış dünya ile bağ koparılmış olup, ne ışık ne de ses dış ortama ulaşmaz. Bu sayede gerek toplantılar gerekse işe alım mülakatları sakin ortamlarda gerçekleştirilebilir. Bir ofis içerisinde iç içe çalışmak zorunda olan personelin çalışma alanlarına uygun olarak gruplandırılması amacı ile ofis bölme sistemlerinin kurulumunu da gerçekleştirmekteyiz. Firmamız taleplerinize göre, gerek mdf levha, gerek alçıpan levha, gerek cam levha ya da kumaş kaplama malzemelerimiz ile bölme işlemi gerçekleştirmektedir. Hem modern hem de şık bir görünüm elde edilirken, bir diğer taraftan da ofis çalışanlarının daha huzurlu ve verimli çalışmaları için gerekli ortamlar hazırlanmış olmaktadır.