Gergi Uygulamaları
Gergi Tavan
Gergi Tavan Uygulamaları
Gergi
Gergi Tavan
Gergi Tavan

Gergi asma tavan son teknoloji pvc malzeme ile yapılan, nemli ortamlara dayanabilen, yangına karşı dirençli, suya karşı dirençli bir yapıya sahip olan görsellik açısından geniş bir yelpazeye sahip olan uygulamadır. Firmamız bu uygulamayı yaparken, kullandığı malzemeleri kalite onaylı olarak temin etmekte, hem dekoratif hem de hijyenik bir yapı olarak kullanıcıların karşısına çıkarmaktadır. Şık aydınlatma araçları ile taçlandırılan sistem uygulamaları ile bulunduğunuz ortama harika bir görsellik katmaktadır. Görselliğe önem verenler tarafından çoklukla tercih edilen bir yapı uygulaması olması sebebi ile firmamızın en gözde hizmetleri arasında başa oturmuştur. Gergi asma tavanın tüm özellikleri kullanıcıya hem kullanım rahatlığı sunmakta hem de şık bir görüntünün oluşmasını sağlamaktadır.

Gergi asma tavan uygulamasını bir kez yaptırdıktan sonra uzun yıllar boyunca kullanma imkânı sunmaktadır. Uzun soluklu bir uygulama yaptırmak istediğiniz her an sizlerin hizmetinde olan firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ürünün görselliğine göre çok yüksek bedeller ödemeden sahip olma imkânı bulabilmektesiniz. Firmamızın ödeme kolaylıklarından yararlanmak ve bu tasarım harikasını evlerinizin ortamlarında görmek istiyorsanız firma yetkililerimizle görüşme sağlamanız gerekmektedir. Tamamıyla müşterilerimizin isteklerine odaklı olarak lake dolgu gergi asma tavan, dijital baskılı ve şeffaf ışık geçiren çeşitlerimizle hizmette sınır tanımamaktayız. Dijital baskı çeşitlerimiz oldukça geniş olup, tamamıyla zevkinize uygun bir tasarımı tavanlarınızda uygulamaya geçirmeniz mümkün olmaktadır.

Gergi asma tavanların uygulama alanları oldukça geniş olması sebebi ile firmamızın müşteri portföyü de gün geçtikçe artmaktadır. Düğün salonlarında şık tasarımlarla misafirlerin gözlerine hitap eden bir görüntü oluşturmak isteyenler bu alanlarda uygulamalarımızdan yararlanmaktadır. Bunun haricinde oteller, villalar ve hava alanlarında da farklı tasarımlarla göze hitap etme amacımıza uygun bir şekilde kaliteli hizmetlerimizi sunmaktayız. Kuaförlerin genel tercihleri dijital baskı gergi asma tavan uygulamalarından yana olması sebebi ile özellikle bayan kuaförlerinde müthiş görseller kullanılmaktadır. Kullanım alanları oldukça geniş olan bu uygulamanın uzun ömürlü olması sebebi ile hastaneler, klinikler, diş klinikleri, sinema salonları, restoranlar, sanat galerileri, avmler ve mağazalarda sıklıkla tercih edilmektedir.