Buffle Tavan

Buffle asma tavan sistemleri geniş ürün çeşitliliğimiz arasında ön plana çıkan hizmetlerimizden bir tanesini oluşturmaktadır. Bu uygulama gerçekleştirilirken tavanlarda farklı ölçülere sahip olan dikey metal levhalar kullanılmaktadır. Dikey bir tasarım olmasının en avantajlı yönlerinden bir tanesi havalandırma sistemlerinin verimli olarak kullanılmasını sağlamasıdır. Bir diğer avantajı ise bu tasarım harikasının asma tavan altında bulunan tesisatları başarılı bir şekilde gizlemesidir. Gerek büyük alanlarda gerekse daha küçük alanlarda uygulama imkânı sunmaktadır. Firmamız bu uygulama sayesinde birçok müşterisinin memnuniyetini sağlamaktadır. Uygulamanın en çok dikkat çekici özelliklerinden bir diğeri de tavan yüksekliğinin düşürülmesine olanak sağlamasıdır. Temizlik ve bakım açısından büyük kolaylıklar sağlamakta olup, gerekli tüm bakım işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır.

Buffle asma tavan sistemlerinde kullanılan malzemeler, alüminyum galvanizli çeliktir. Taşıyıcı sistemleri U veya L tırnaklı taşıyıcılardan meydana gelmektedir. Uygulama altına akustik kumaş ve cam tülü gibi yalıtım malzemeleri kullanılmakta olduğundan ses ve ısı yalıtımını sağlayan bir yapıya sahiptir. Üç boyutlu bir görünüme sahip olması sebebi ile bulunduğu ortama sonsuzluk ve derinlik katmaktadır. Standartların dışına çıkmak isteyenlerin tercihi olan buffle asma tavan uygulaması ile alışılagelmiş görüntülerin çok üstünde bir görünüme sahip olan alanlara sahip olmanız mümkün olmaktadır. Geniş bir renk yelpazesine sahip olması sebebi modern bir tasarım ile bulunulan ortamın neşesini getirmektedir.

Buffle asma tavan malzemeleri farklı ebatlarda üretilen, taşıma ve kurulum kolaylığı sağlayan ürünlerdir. Bu ürünleri demonte olarak taşınacak alana ulaştıran firma çalışanlarımız, uygulama yapılacak olan alanlarda basit ve hızlı bir şekilde kurulumu gerçekleştirmektedirler. Buffle asma tavan malzemeleri mikropları kendinden uzak tutan bir nitelikte olması sebebi ile insan sağlığına zarar getirecek bir uygulama olmamaktadır. Boşluklu yapısı tasarım ve dekorasyon işini iyi tanıyan kişiler tarafından net olarak görülmekle birlikte bu tarz uygulamalardan haberdar olmayan kimseler tarafından sadece bir asma tavan niteliğini taşıyabilir. Sadece tasarım olarak göz alıcı bir görünüme sahip olması sebebi ile standartların dışında kalarak görenleri kendine hayran bırakacak nitelikte bir uygulama gerçekleştirilebilir. Bu uygulamaların sağlam bir yapıda montajının yapılması ise firmamız gibi konusunda tecrübeli olan firmalar tarafından gerçekleştiriliyor olması gerekmektedir.