Alçıpan bölme duvar hizmeti almak isteyen müşterilerimize bu konuyu biraz daha açarak bilgilendirme gereği duymaktayız. Bazı durumlarda gereklilik, bazı durumlarda ise sadece göz zevkine hitap etmesi amacı ile gerçekleştirilen bu uygulama sonuç itibari ile bir alanın ikiye bölünmesi amacına hizmet etmektedir. Müşterilerimizin öncelikli amaçlarına göre işlem yapmakta olduğumuz için müşteri isteklerine uygun olan malzemeleri temin etmekle işe başlamaktayız. Firmamızın hizmetlerinden biri olan alçıpan bölme duvar uygulaması gerek iş yerleri için gerekse konutlar için uygulanabilmektedir. Örneğin 1+1 ancak m2 alan genişliği bir daire için nasıl bir işlem yaptığımızı kısaca anlatalım. M2 olarak 85 m2 civarında olan 1+1 evinizin yatak odası bölümünü bölerek hem çocuk odası hem de yatak odasını ayırmanız mümkün olabilecektir. Genel olarak bu çaptaki daireler çocuklar küçük iken problem teşkil etmezsen, çocuk büyüdükçe ayrı bir oda ihtiyacı gündeme gelmektedir.

Alçıpan bölme duvar uygulaması ile çocuklarınız için ayrı bir oda hazırlamanız artık çok daha kolay olmaktadır. İç içe kapı sistemi kullanılarak yatak odanızdan çocuk odasına geçişin sağlanabileceği bir bölme işlemi oluşturulabileceği gibi harici bir kapı çıkışı ile de tamamıyla birbirinden bağımsız iki ayrı oda oluşturulması mümkün olmaktadır. Standart ölçülerdeki alçıpan levhalar ile bu işlemi pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Ancak bu işlemi hane sahibi evde tek başına gerçekleştirmeye kalkarsa problemli bir uygulamanın meydana çıkması muhtemeldir. Bu sebeple firmamız gibi özenli ve dikkatli çalışanlara sahip olan bir işletme ile çalışılması daha doğru olacaktır. Firma çalışanlarımızın tecrübeli elleri sayesinde uygulama işlemi kısa bir süre zarfı içerisinde tamamlanmaktadır.

Alçıpan bölme duvar uygulaması gerçekleştirilirken, ısı ve ses yalıtımı içerek levhalar kullanılıp kullanılmayacağına göre farklı fiyat uygulamaları bulunmaktadır. Firmamızdan almak istediğiniz hizmeti aklınızda netleştirdikten sonra fiyat bilgisi talep etmeniz mümkün olmaktadır. Uygulama yapılacak olan alanda alçıpan bölme duvar malzemeleri ve yardımcı malzemeleri kullanarak yepyeni bir odaya sahip olmanız mümkün olacaktır. Bu işlemi ofislerinizde çalışan ve müdür odalarını ayırmak için de uygulatmanız mümkün olmaktadır. Dilediğiniz renk ile sonradan renklendirme işlemi yaparak yeni duvarınızın keyfini çıkarmak istiyorsanız firmamızla iletişim kurmadan harekete geçmemelisiniz.