Alçı kartonpiyer uygulaması üzerine tecrübeli ve başarı bir firma ile çalışmak istiyorsanız, evlerinizde dekorasyonun keyfini sürmek istiyorsanız firmamız ile tanışmanız vakti gelmiş demektir. Firmamız tarafından sunulan hizmet çeşitliğinin yanı sıra İstanbul, Ümraniye, Üsküdar ve Kadıköy ilçelerine kadar yayılmış bir geniş hizmet ağı bulunmaktadır. Hizmet ağımızın bu kadar geniş olması aslında sizlere ustalığımızın ve tecrübemizin bir göstergesidir. Alçı kartonpiyer uygulaması özellikle yurt dışında fazlası ile kullanılan dekorasyon malzemeleridir. Yurt dışı kadar ülkemizde de sıklıkla kullanılan bir uygulama olması sebebi ile sektörde bu işlemi yapan birden çok firma bulunmaktadır. Ancak uygulama hususunda detaylı bilgi sahibi olmak, uygulama esnasında dikkat edilmesi gerekli hususlara önem vermek bu dekoratif uygulamanın en can alıcı noktası olduğu için işinin uzmanı kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Alçı kartonpiyer uygulandığı alana dekoratif izler bırakmaktadır. Birbirinden farklı desen çeşitleri ile zevkinize uygun olan modelleri seçme imkânı bulacağınız firmamızdan alacağınız hizmet doğrultusunda yaşam alanlarınızı bir tasarım harikasına çevirmeniz mümkün olmaktadır. Tüm ürünlerimiz kalite belgeli olup, işçiliğimizde de kaliteden ödün vermemekteyiz. Uygulanacak alanın metre tül ölçüsüne göre fiyatlandırma çıkarabilmemiz için öncelikli olarak uygulama alanlarında bir keşif gerçekleştirmekteyiz. Bunun akabinde kullanılacak malzemenin miktarı, fiyatı ve diğer detaylar konusunda siz değerli müşterilerimize uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarımızı sunmaktayız.

Alçı kartonpiyer ustaları eğer uzman kişiler değilse köşe kesitlerinde dengesizlikler, malzeme yetersizliği, malzemenin fazla getirilmesi, sizlerden fazla ücret talep edilmesi gibi birçok sorunu da beraberinde getirecektir. Ayrıca yapılan uygulama da garantili olmayacaktır. Bu sebeple usta seçiminde firmamız gibi bir işletmeye bağlı çalışan ekiplerden destek almanız önemli bir husustur. Yaptıracağınız uygulamaları uzun soluklu kullanmak istiyorsanız, garantili hizmet almak istiyorsanız firmamız ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Sıradan, kendini usta diye tanıtan kişilere itibar etmemelisiniz. Yoksa hiç ummadığınız bir anda alçı kartonpiyer kopma sorunu yaşayabilirsiniz. Uygulamayı yapan kişi işin ehli değilse yapması gereken işlemleri sırasınca ve doğru olarak yapmıyor ise bu tarz tatsız olayların başınıza gelmesi büyük bir olasılık olmaktadır.